Promocja

Grafiti Nails Cosmetics to pierwsza polska profesjonalna marka paznokciowa, dostarczająca doskonałe jakościowo produkty osobom zajmującym się stylizacją paznokci, dzięki którym mogą oni prawie bez ograniczeń tworzyć fantastyczne i trwałe stylizacje. Nasze produkty zapewniają kompletne linie stylizacji w metodach akrylowej i żelowej.

Działamy już na rynku od 2003 roku i dzięki wieloletniej współpracy z najlepszymi stylistkami, dobór produktów zapewnia optymalne połączenie ich wysokiej jakości, efektywności pracy tymi produktami oraz co najważniejsze wspaniałego i trwałego efektu końcowego, który bardzo cenią klienci. Stylizacje wykonane naszymi produktami wielokrotnie zdobywały czołowe miejsca na konkursach w Polsce i za granicą. Informacje o produktach znajdziecie Państwo w zakładce „Produkty”.

Grafiti Nails Cosmetics zajmuje się również szkoleniami osób zarówno tych, które dopiero chcą rozpocząć swoją przygodę ze stylizacją paznokci a także tych, które chcą pogłębiać tajniki stylizacji. Więcej informacji znajduje się w zakładce ”Szkolenia” - zapraszamy !

Zachęcamy też Państwa do zapoznania się w zakładce „Produkty” z ofertą akcesoriów; w tym pędzli i polerek, których jakość ma bardzo duży wypływ na efekt końcowy. Np. nasze pędzle 100% Kolinsky gwarantują optymalne dobieranie i nakładanie akrylu na płytkę lub formę, gdyż zrobione są ze specjalnie sortowanego naturalnego włosia.

Promocja

 
© 2004-2013 Grafiti Sp. z o.o. • realizacja Rudnicki & Pachały